Thorbjörn Huxon

Thorbjörn Huxon

Projektör & Delägare
Mobil: 073 070 03 61
Mail: tobbe@auterra.se

John Zeylon

John Zeylon

VD & Delägare
Mobil: 073 070 03 64
Mail: john@auterra.se

Fredrik Svensson

Fredrik Svensson

Projektledare & Delägare
Mobil: 073 070 03 63
Mail: fredrik@auterra.se

Susanna Karlsson

Susanna Karlsson

Projektkoordinator & Projektledare
Mobil: 073 546 18 32
Mail: susanna@auterra.se

Christian Nilsson

Christian Nilsson

Key account manager
Mobil: 070 331 81 67
Mail: christian@auterra.se

Frida Kristiansson

Frida Kristiansson

Ekonomiansvarig
Mobil: 073 546 18 45
Mail: frida@auterra.se

Henrik Nyström

Projektchef
Mobil: 070 812 89 31
Mail: henrik@auterra.se

Kontakta Auterra

Varmt välkommen att kontakta oss på e-post, telefon eller via nedan kontaktformulär.

Tel: 0493 - 306 66
Vardagar kl. 08.00 - 16.00

Epost: info@auterra.se

Adress:
Vallåkragatan 10
594 31 Gamleby

Skicka ett meddelande. Alla fält med * måste fyllas i.